Słuchawki biurowe - Plantronics Voyager Focus

Audio/Video/Gaming/Daily - czyli TV/głośniki/wzmacniacze i inne audio cuda lub też smartwatche/konsole/laptopy czy inne elektroniczne urządzenia ;)
ODPOWIEDZ
nessip
Site Admin
Posty: 27
Rejestracja: 16 paź 2021, 19:25

Słuchawki biurowe - Plantronics Voyager Focus

Post autor: nessip »

Polecam z pewną dozą nieśmiałości
Słuchawki Plantronics Voyager Focus to z pewnością jeden z lepszych headsetów na rynku choć ma już 7 lat. Świetna jakość wykonania, marka, jakość dźwięku, wygoda...to wszystko sprawia, że jest to produkt godny polecenia aczkolwiek po 2 letnim obcowaniu z Jabra Evolve 75 mam do tych słuchawek kilka obiekcji.
Po first primo...sposób i prędkość wyciszania, wznawiania rozmowy podczas video/telekonferencji. W Evolve 75 wystarczyło podnieść mikrofon do góry i działało to w ułamku sekundy. Tu trzeba nacisnąć dość mały przycisk na pałąku mikrofonu i jest zdecydowanie wyczuwalne opóźnienie zanim oprogramowanie załapie i rzuci nam komunikat, że jesteśmy muted/unmuted. To generuje czasem opóźnienia w konwersacji.
Po drugie, secundo człowiek ma wrażenie, że są niesamowicie delikatne. Zresztą w sieci nie brak informacji o tym, że ktoś tam je połamał albo też elastyczna opaska oddzielający głowę od właściwego pałąka się uszkodziła.
Po trzecie, tertio w produkcie za niemałe, jakby nie patrzeć pieniądze, człowiek oczekiwałby jakiegoś bardziej ochronnego etui a nie, bądź co bądź eleganckiej i ładnie wykonanej, torebki, która z ochroną sprzętu ma niewiele wspólnego.
plantronics_voyager_focusII.jpg
plantronics_voyager_focus.jpg
Ułamana słuchałka
plantronics_voyager_focus_allegro.jpg
Generalnie produkt warty polecenia ale trzeba rozważyć czy nie dołożyć jeszcze 20/30/50% do czegoś lepszego.
---
zdjęcia z internetów
----
pozdr,
nessip
ODPOWIEDZ